Tik merginos!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šis forumas tik merginoms (vaikinai nekiša nosies)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Dalyvaukite naujame konkurse!
Nauja apklausa! Prašome pabalsuoti.

 

 Giedrės dienoraštis (laikinas pavadinimas)

Go down 
AutoriusPranešimas
Gabija P.
I see you and I kiss you :*
Gabija P.


Pranešimų skaičius : 206
Join date : 2010-06-15
Age : 24
Miestas : Klaipėda

Giedrės dienoraštis (laikinas pavadinimas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Giedrės dienoraštis (laikinas pavadinimas)   Giedrės dienoraštis (laikinas pavadinimas) Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 11:05 pm

Kovo trylikta diena; 13:28; Aikštė prie parduotuvės „Naujoji karta“

Nekenčiu mokyklos, nekenčiu. Nusibodo ji... „Darykit tą, darykit aną“ Užkniso... Todėl neišlaikiau ir pabėgau. Taip, pabėgau. Daugiau nebėra gerosios Giedrės. Nebėra pirmūnės, kurią kiekvieną dieną pagirtų mokytoja. Viskas buvo laikina....
Jau seniau nusprendžiau mesti mokslus. Kam jie reikalingi? Juk negimdysime vaikų, sakydami algebros ar geometrijos taisykles... Nereikės mintinai išvardyti visų šalių karalių. Nereikės nieko...
Po trečios pamokos bėgau. Pasiėmiau kuprinę ir išlėkiau kaip vėjas. Toli, toli. Ir man jokio skirtumo, kad tėvai rausis plaukus nuo galvos manęs ieškodami. Man jie nerūpi. Man nerūpi niekas.
Dabar aš aikštelėje prie parduotuvės. Nuėjusi į parduotuvę pasiklausiau radijo. Aha, manęs jau pasigedo. Bet ieškokit neieškoję. Manęs nerasit. Aš slapstysiuos. Staiga suskamba telefonas. Vėl mama. Tai jau 23 skambutis. Neiškentusi metu telefoną žemėn. Jis dūžta. Dužta kaip mano meilė pasauliui. Meilė šeimai. Meilė draugams.
Aš palikau bejausmė, bedvasė... Ir man nesvarbu: Sulysiu, ar ne. Pasiilgsiu namų šilumos, ar ne. Aš visiškai ir absoliučiai kita. Ir viena.
Atgal į viršų Go down
https://for-girls.forumlt.com
 
Giedrės dienoraštis (laikinas pavadinimas)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tik merginos! :: My life is briliant-
Pereiti į: